ANGLICKÝ RECEPT NA TOFFEE


Máslové, bohaté chutné anglické karamelky! Tento naprosto křupavý, jakkoli sametově čokoládový, patří mezi ty nejlepší prázdninové nabídky (nebo pro mě dokonce kdykoli v roce), které tvořím. Poskytuji vám podrobné pokyny v rámci tohoto konkrétního anglického pokrmu z karamelu, takže jej můžete snadno vytvořit bez problémů!ANGLICKÝ RECEPT NA TOFFEE

CO JE ANGLICKÝ TOFFEE?

Anglický karamel je ve skutečnosti sametově křupavá báječná pochoutka spolu s mandlovým obalem a lahodnou čokoládou. Chuťové preference jako máslový karamel – ideální směs rovnou?

 

MUSÍM POUŽÍVAT POLOSLADKÉ ČOKOLÁDOVÉ ČIPSKY?

NE! určitě můžete snadno použít cokoliv, co je ve skutečnosti vaše oblíbené lahodné čokoládové bramborové lupínky. Lahodná hořká čokoláda? Vskutku! mléčná lahodná čokoláda? Vskutku! jednoduše se ujistěte, že jsou to skutečně bramborové lupínky nebo dokonce nakrájené na malé kousky, jako jsou lahodné čokoládové bramborové lupínky.

 

MUSÍM DÁT NA OŘECHY?

TAKÉ, ne. Pokud mandle nemusí být vaším cílem, nepoužívejte je všechny. Například vlašské ořechy mnohem lépe než lískové ořechy zužitkují! V tom je kouzlo vaření – složku pokrmů můžete snadno obměňovat podle SVÉHO CHUTI. Proto s jeho provedením neváhejte!

 

KROKY K VYTVOŘENÍ DOKONALÉHO ANGLICKÉHO RECEPTU NA TOFFEE:

rozmrazte máslo na teplém nástroji.
vmíchejte cukr, kukuřičný sirup a zbývající složky
přeměňte teplé stejně jako med-high. Dávejte mix průběžně a v páře.
NEŠKRATUJTE STRANY – STAČITĚ MĚCHEJTE, dokud teplota nedosáhne 285 úrovní. Vaše karamelka jistě přejde od odstínu pleťového mléka k dobré tmavě zlaté nahnědlé. Umístěte termostat, když váš karamel skutečně mění odstíny. Mým preferovaným a nejspolehlivějším sladkým termostatem je ve skutečnosti varovný varný systém prostřednictvím thermoworks.

 

PŘENOS TOFFEE

Při přemísťování karamelu buďte skutečně velmi opatrní. Tato tekutina je tedy ve skutečnosti teplá, když skočí na vaši vrstvu pokožky, která se přilepí – což jistě způsobí špatné prolévání (pochopil jsem, že pocházím z odborných znalostí!)

Raději si připravím svou plechovou pánev spolu s pergamenovou zprávou. Pokud nemáte ve skutečnosti pergamenové máslo, vaše pánev je ve skutečnosti nepřilnavá. Použijte stěrku a rozložte karamel, takže je vlastně také na pánvi.
Po několika minutách, kdy to úžasné stejnoměrně položte své lahodné čokoládové bramborové lupínky na vodítko, a nechte pár minut odpočívat, aby se rozmrazily.

 

ŠÍŘENÍ ČOKOLÁDY

Pomocí zarovnané špachtle nebo dokonce čepele rozprostřete redukční lahodné čokoládové bramborové lupínky přímo na tenkou úroveň lahodné čokolády kolem karamelu.

 

PŘIDEJTE HRUBOU MOŘSKOU SOLI

dobře, toto je skutečně velmi skutečný vrcholný úspěch. Skutečně vytváří rozdíl. Dodržujte můj JUST a top. DĚLAT. TO.

 

PŘIDÁVÁNÍ SEKANÝCH OŘECHŮ DO VAŠEHO ANGLICKÉHO TOFFE

Jak již bylo řečeno, pokud nemáte jako mandle, nebo dokonce máte alergickou reakci, můžete se tomuto tipu snadno vyhnout. Nebo je dokonce jednoduše zahrňte do padesáti procent souboru. Lískové ořechy jsou ve skutečnosti opravdu fantastickým oříškem pro nastavení spolu s karamelem, protože jejich preference je ve skutečnosti mírná a mají vlastně hladký problém. Nepřebijí strukturu ani chuť karamelu, místo toho ji jednoduše zvýrazní a zahrnou.

 

JAK DLOUHO HO MUSÍM NECHAT VYCHLADNOUT?

Připravte se minimálně na hod. Pokud jste skutečně nadšeni, umístěte to do lednice (nebo i když jste ve skutečnosti v chladném prostředí, sbírejte to venku haha), určitě to pomůže rychleji. Když má vaše lahodná čokoláda skutečně sbírku, stejně jako vaše karamelka je skutečně úžasná, můžete ji snadno rozbít!

 

JAK POZNÁM, ŽE JE MÁ ČOKOLÁDA NASTAVENA?

Když má vaše lahodná čokoláda skutečně sbírku, bude mít ve skutečnosti mnohem více tmavého matného odstínu, když ji budete s největší pravděpodobností upravovat, bude to jistě obtížné.

 

JAK JE NEJLEPŠÍ ZPŮSOB, JAK SI PRASKAT TOFFEE?

NO, provádějte touhu po příjemné metodě nebo dokonce po minimálním nepořádku? Příjemný? Vyberte si to o stopu nebo více a také to ztraťte! Ztraťte to přímo do plechové pánve, abyste udrželi položky pocházející z rozptylu také. ha ha Úplně minimum nepořádku? Jednoduše použiji čepel, rozložím ji a zatlačím přímo do karamelky. To vše-organické fraktury přímo do položek.

 

JAK SKLADUJI ANGLICKÝ TOFFEE?

Můžete jej snadno udržovat při pokojové teplotě po několik celých týdnů! Pokud bydlíte v útulném vlhkém prostředí, doporučuji ho uchovávat v chladničce s omezeným prostorem. Studený je vlastně také opravdu báječný!

 

JAK DLOUHO VYDRŽÍ ANGLICKÝ TOFFEE?

Pokud to máte ještě po 2 celých týdnech, budu se divit! velmi pravdivě. Pokud při prostorové teplotě bude určitě těžit celé 2 týdny, pokud jej budete uchovávat v chladničce, pak to bude určitě pár mnohem více celých týdnů.