HRNÍKOVÝ DORT S ARAŠÍDOVÝM MÁSLEM


HRNÍKOVÝ DORT S ARAŠÍDOVÝM MÁSLEM

Tento lahodný dort s arašídovým máslem vyšlehá jen několik minut poté, co se ve vaší mikrovlnné troubě upeče k jemné a útulné dokonalosti! Během 5 minut celkové příležitosti můžete snadno mít skutečně jednoporcový dort, který potěší jakýkoli druh sladkost!

Připravte si svůj šálkový dort spolu s gelatem, šlehaným krémem, lahodnou čokoládovou omáčkou nebo dokonce přimíchejte lahodné čokoládové bramborové lupínky, pražené arašídy nebo dokonce malé cukrové maličkosti pro mnohem neuvěřitelnější pochoutku!

 

HRNÍKOVÝ DORT S ARAŠÍDOVÝM MÁSLEM

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to rychlé! Smíchání vašich komponentů, příprava a příprava vám zabere jen 5 minut!
Je ideální pro jednoho. V některých případech je celý dort ve skutečnosti větší, než požadujete (nebo si dokonce přejete, aby skutečně ležel na pultu)! Tímto způsobem můžete mít svůj dort, stejně jako jej konzumovat!
Je flexibilní! Zahrňte lahodné čokoládové bramborové lupínky, arašídy, vanilkovou esenci, do těsta můžete snadno nasbírat i kapku oblíbeného džemu nebo dokonce želé. Ať už máte rádi mixování s arašídovým máslem!

 

🥘 Potřebné materiály

Žádné překvapení níže! Tento jednoduchý dort s arašídovým máslem do mikrovlnné trouby prostě potřebuje vaše základní kuchařské materiály, které můžete aktuálně pozvat do vaší kuchyně.

Olej – pro jedinečné vylepšení používám raději panenský kokosový olej. Jemně vyladěný kokosový olej je ve skutečnosti téměř bez příchuti, proto je surový kokosový olej ve skutečnosti mým olejem na přípravu jídel, který je níže.
Arašídové máslo – robustní nebo dokonce měkké, zcela organické nebo jiné. Na tom nezáleží. V tomto konkrétním pokrmu můžete také snadno použít různá jiná ořechová másla!
Cukr – Obsahuje prostě správné množství sladké chuti. Můžete také alternativní med nebo dokonce javorový sirup.
Univerzální mouka – vaše kuchařská základna pro kypření vašich pečených výrobků!
Prášek na vaření – To zahrnuje zvýšení pro neuvěřitelně útulný dort.
Mléko – Jakýkoli druh mléka nebo i nemléčné mléko bude určitě fungovat jednoduše skvěle.
Vanilková esence (volitelně) – líbí se mi chuť, kterou obsahuje! Vytváří také „pop“ chuti arašídového másla!
Lahodná čokoláda Bramborové lupínky (nepovinné) – Pro každého, kdo je konzumován spolu s lahodnou čokoládou, jako je můj manžel a dítě, je to vlastně nezbytné.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Jednoduše je promíchejte a dejte svůj hrnkový dort do mikrovlnné trouby, abyste pokaždé měli kompletně připravený obchod. S tímto pokrmem nemůžete selhat!

1. Integrujte cokoliv (nicméně mléko)

Vložte 1 ½ polévkové lžíce oleje nebo dokonce rozmrazeného másla a také 2 polévkové lžíce arašídového másla do šálku vhodného do mikrovlnné trouby nebo dokonce do misky. Ve skutečnosti by to mělo být měkké. Následně přidejte 2 lžíce cukru, 2 lžíce univerzální mouky a také ½ lžičky prášku na vaření. Míchejte až do úplného spojení.

2.Zahrňte mléko a volitelné součásti

Přidejte 3 lžíce mléka a 1 lžičku vanilkové esence (volitelně) přímo do těsta a rozmixujte do měkka. Pokud jste měli jako, přidejte 1 polévkovou lžíci vašich oblíbených lahodných čokoládových bramborových lupínků – já jako malé sousta pro tento malý koláč.

3.Mikrovlnná trouba

Umístěte šálek přímo do mikrovlnné trouby a připravte jej na 1 minutu a 30 sekund. Dort by měl být vlastně sbírkou. Ve skutečnosti by mohl být na vedení lesklý, ale při dotyku by měl naskočit dozadu. Je-li třeba, zahrňte přípravnou účast 10-15 2. přírůstků až do dokončení.

4. Dovolte to úžasné

Neslévejte sami! Před konzumací nechte sbírku koláčů a také vychladnout 1 minutu v mikrovlnné troubě. Chápu, že je lákavé se tomu vyhnout, ale ne. *Váš hrnkový dort po celou tuto dobu také povrchy přípravy jídla.

Váš dort s arašídovým máslem se připravuje ke konzumaci tak, jak je, ale vyděláte si z toho vynikající, což vede spolu s šlehačkou, stejně jako třešeň nebo dokonce sprej spolu s arašídy.