LÍNÉ JARNÍ MÍSKY NA SUSHI KREVEN A AVOKÁDU QUINOA


LÍNÉ JARNÍ MÍSKY NA SUSHI KREVEN A AVOKÁDU QUINOA

 

Vzhledem k tomu, že se časy mnohem prodlužují a teplota se začíná ohřívat, s největší pravděpodobností sami objevíte hledání rychlých, zdravých a vyvážených jídel, která jsou ve skutečnosti jednoduchá na přípravu návštěvníků nebo dokonce uprostřed týdne. vaší domácnosti.

Líbí se mi toto nedbalé sushi jídlo, protože kromě toho, že je skutečně rychlé, má ve skutečnosti vyšší dietní hodnotu kvůli avokádu a citrusům, kromě mnohem zdravější směsi zrn z nahnědlé rýže a quinoa je ve skutečnosti snížena. V sacharidech a také více ve zdravých bílkovinách. Je to vlastně také jídlo se sníženým obsahem cukru, protože raději používám amazake k zahrnutí sladké chuti do jídla.

 

Vzhledem k tomu, že okamžiky nabývají mnohem mnohem mnohem mnohem déle, kromě toho, že úroveň teploty začíná směrem k ohřátí, pravděpodobně sami zjistíte, že kromě zdravých a vyvážených a stabilizovaných pokrmů budete hledat i rychlé pokrmy, které jsou ve skutečnosti opravdu snadn. Ve směru biče pro hosty webu a dokonce uprostřed týdne pro váš domov.

AVOKÁDU QUINOA

Proč jsem se rozhodl u tohoto jídla vyhnout syrovým rybám

Náš tým obvykle spolupracuje se sushi se syrovými rybami, nicméně vytvoření veganského i veganského sushi je ve skutečnosti snadná výměna komponent. Jednotlivci mohou snadno předpokládat, že sushi je skutečně zdravé a vyvážené, ale netvrdil bych. Ze je skutečně velmi zdravé a vyvážené, protože konkrétní ryby mohou mít extrémně vyšší obsah rtuti . Stejně jako jídlo může mít vyšší obsah cukru kvůli sushi octu mix, stejně jako bílá rýže.

Vlastně jsem se rozhodl použít v tomto konkrétním pokrmu mistrovské měkkýše. Ale můžete je snadno rychle vytvořit veganské nebo dokonce veganské pomocí jakéhokoli typu zeleniny, kterou si vyberete, jako je hrášek nebo dokonce brokolice.

Pokud si chcete poté vyzkoušet ještě jedno extrémně rozmanité sushi jídlo, nenechte si ujít tuto tempuru z měkkýšů a také čerstvý bylinkový čaj soba krátký příspěvek

Základní součásti pokrmu sushi:

Kouzlo tohoto konkrétního sushi pokrmu je ve skutečnosti v tom, že je ve skutečnosti extrémně nastavitelné, ale určitě existuje několik základních složek, které rád přispívají k mé zdravé a vyvážené variaci.

Zrna

Můžete být všestranní spolu s přesně tím, jaká zrna používáte jako základ pro vaše sushi. Dávám přednost mixování bílé rýže spolu s různými zrny. Například můžete snadno rozmixovat načervenalou i tmavou rýži i jáhly, stejně tak můžete snadno použít i hnědou rýži! Můžete je snadno připravit všechny mezi sebou, protože podíl je ve skutečnosti 80 % rýže a 20 % vašeho následného zrna. Kliknutím na tyto krátké příspěvky objevíte způsoby, jak vytvořit zcela dušenou japonskou rýži i nahnědlou rýži na sushi.

Potřebné materiály

100 g bílé, tmavé i/nebo načervenalé quinoy
150 g sushi rýže
3 lžíce rýžového octa
1,5 lžíce amazake
2 avokáda, oloupaná i vypeckovaná
2 lžičky extraktu z yuzu
1-2 lžíce majonézy nebo dokonce veganské majonézy
2 lžičky sojové omáčky nebo dokonce tamari
220 g připravených dalších velkých hlavních měkkýšů (pokud je používáte)
1 lžička sezamových semínek operačního systému
2 polévková lžíce operačního systému nakrájená pažitka
1/3 korunky salátové řeřichy
2 lžíce ledových fazolí edamame, připravené uložení podle pokynů nakládání